Dr n. med. Seweryn Kłos

Przedmiotem moich szczególnych zainteresowań są: ortodoncja, protetyka oraz chirurgia stomatologiczna wraz z implantologią. Na bieżąco uczestniczę w sympozjach i szkoleniach zarówno w kraju, jak i za granicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz European Orthodontic Society.

Moje certyfikaty i świadectwaKonrad Sadowski

Ukończyłem studia na na kierunku lekarsko-dentystycznym na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Już od czasów studenckich regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach stomatologicznych. Byłem Prezesem gdańskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz pełniłem ogólnopolskie funkcje Wiceprezydenta i Skarbnika Towarzystwa. Moje główne zainteresowania to ciągła praca z mikroskopem stomatologicznym, leczenie kanałowe (endodoncja) i protetyka.
W wolnych chwilach lubię odkrywać uroki polskich Tatr.

Moje certyfikaty i świadectwaEwa Hryszkiewicz

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego uniwersytetu medycznego w Poznaniu. Swoja przyszłość zawodową wiążę głównie ze stomatologią dziecięcą i protetyką. Za najważniejsze uważam zadowolenie pacjenta podczas wizyt w gabinecie stomatologicznym, dlatego też już od początku swojej praktyki lekarskiej moje umiejętności rozwijam uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Wolny czas spędzam aktywnie. Bieganie, jazda na rowerze, fitness to właśnie to co daje mi energię na każdy następny dzień.

Moje certyfikaty i świadectwaDr n. med. Łukasz Podlewski specjalista w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.

Ukończył z wyróżnieniem Gdański Uniwersytet Medyczny. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz zespołu badawczego w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej pod kierownictwem Prof. dr hab.n.med. Małgorzaty Pietruskiej. W 2019 roku obronił tytuł dr nauk medycznych.

Specjalizuje się w implantologii, chirurgii stomatologicznej, mikrochirurgii periodontologicznej oraz kompleksowej rekonstrukcji zgryzu. Jako jeden z nielicznych, uzyskał certyfikację implantologiczną na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. W 2016 roku rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Jest autorem licznych artykułów i publikacji naukowych, bardzo dobrze czuje się w roli wykładowcy.

Większość wolnego czasu poświęca własnemu rozwojowi poprzez uczestnictwo w licznych kursach międzynarodowych. Zdobyta wiedza w zakresie diagnostyki stawu skroniowo-żuchwowego oraz zastosowanie innowacyjnej metody cyfrowego projektowania uśmiechu pozwala na kompleksowe zaplanowanie leczenia.

Jednak Łukasz Podlewski to nie tylko lekarz, który ukończył uznane szkoły czy kursy – jest to przede wszystkim otwarty i empatyczny człowiek, który ceni sobie wysoką jakość we wszystkim co robi, a także indywidualne podejście do każdego problemu.

Moje certyfikaty i świadectwaNasza obsługa czeka na Państwa pytania oraz zaproponuje dogodny termin wizyty.

Telefon: 59 83 43 477 | 601 674 587