Dr n. med. Seweryn Kłos

Przedmiotem moich szczególnych zainteresowań są: ortodoncja, protetyka oraz chirurgia stomatologiczna wraz z implantologią. Na bieżąco uczestniczę w sympozjach i szkoleniach zarówno w kraju, jak i za granicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz European Orthodontic Society.

Moje certyfikaty i świadectwaKonrad Sadowski

Ukończyłem studia na na kierunku lekarsko-dentystycznym na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Już od czasów studenckich regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach stomatologicznych.

Moja praca nierozerwalnie wiąże się z mikroskopem stomatologicznym. Największą moją stomatologiczną pasją jest endodoncja - leczenie kanałowe i protetyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.
W wolnych chwilach amatorsko biegam i lubię odkrywać uroki polskich Tatr.

Moje certyfikaty i świadectwaLek. Dent. Patrycja Deja-Korzuch

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W głównym kręgu jej zainteresowań leży stomatologia zachowawcza, estetyczna oraz protetyka stomatologiczna, zajmuje się również leczeniem naszych najmłodszych pacjentów.

Moje certyfikaty i świadectwaLek. Dent. Ewa Rudkowska

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Od ponad 8 lat dbam o uśmiechy naszych pacjentów.
Specjalizuję się głównie w protetyce, chirurgii oraz stomatologii zachowawczej.
Na co dzień pracuję w powiększeniu ( pod mikroskopem ), dzięki czemu moja praca staje się jeszcze efektywniejsza.
Swoją wiedzę i umiejętności doskonale na kursach i szkoleniach. Obecnie studentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej. Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci.

Moje certyfikaty i świadectwaNasza obsługa czeka na Państwa pytania oraz zaproponuje dogodny termin wizyty.

Telefon: 59 83 43 477 | 601 674 587