Seweryn Kłos

Przedmiotem moich szczególnych zainteresowań są: ortodoncja, protetyka oraz chirurgia stomatologiczna wraz z implantologią. Na bieżąco uczestniczę w sympozjach i szkoleniach zarówno w kraju, jak i za granicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz European Orthodontic Society.

Moje certyfikaty i świadectwaŁukasz Podlewski

W 2010 roku ukończyłem wydział lekarski Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem. Moją szczególną pasją jest implantologia, protetyka i leczenie kanałowe. Uczestniczę intensywnie w kursach stomatologicznych aby oferować swoim pacjentom najlepsze i najnowsze rozwiązania fake watches ich problemów.
Lubię aktywny wypoczynek. Chętnie spędzam czas na łonie natury delektując się pięknem polskich jezior w towarzystwie wędki. Wędkarstwo to moje małe hobby.

Moje certyfikaty i świadectwaKonrad Sadowski

Ukończyłem studia na na kierunku lekarsko-dentystycznym na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Już od czasów studenckich regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach stomatologicznych. Byłem Prezesem gdańskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz pełniłem ogólnopolskie funkcje Wiceprezydenta i Skarbnika Towarzystwa. Moje główne zainteresowania to ciągła praca z mikroskopem stomatologicznym, leczenie kanałowe (endodoncja) i protetyka.
W wolnych chwilach lubię odkrywać uroki polskich Tatr.

Moje certyfikaty i świadectwaEwa Hryszkiewicz

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego uniwersytetu medycznego w Poznaniu. Swoja przyszłość zawodową wiążę głównie ze stomatologią dziecięcą i protetyką. Za najważniejsze uważam zadowolenie pacjenta podczas wizyt w gabinecie stomatologicznym, dlatego też już od początku swojej praktyki lekarskiej moje umiejętności rozwijam uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Wolny czas spędzam aktywnie. Bieganie, jazda na rowerze, fitness to właśnie to co daje mi energię na każdy następny dzień.

Moje certyfikaty i świadectwaNasza obsługa czeka na Państwa pytania oraz zaproponuje dogodny termin wizyty.

Telefon: 59 83 43 477 | 601 674 587