Gabinety Dentysta Rodzinny jest nowoczesnym i doskonale wyposażonym miejscem zajmującą się kompleksowym leczeniem i dbaniem o zdrowie każdej jamy ustnej. Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych dla całej rodziny. Poprzez troskliwą opiekę i profesjonalne podejście do każdego pacjenta, staramy się, aby wizyty odbywały się bezstresowo i w miłej atmosferze.

Dentysta Rodzinny zapewnia wszystko to, czym powinien charakteryzować się profesjonalny gabinet stomatologiczny. Jednym z najważniejszych aspektów świadczących o wysokim poziomie gabinetów, jest szeroki zakres usług. Lekarze współpracujący z nami są w stanie zapewnić kompleksową opiekę stomatologiczną, począwszy od profilaktyki i leczenia próchnicy, poprzez ortodoncję, czyli leczenie wad zgryzu, zaawansowane leczenie endodontyczne, leczenie protetyczne, a skończywszy na zabiegach z zakresu sterowanej regeneracji kości i tkanek miękkich oraz implantoprotetyki .

Drugim, niewątpliwie ważnym dla pacjentów aspektem jest wyposażenie gabinetów w sprzęt najwyższej jakości m.in. nowoczesne unity stomatologiczne, mikroskop zabiegowy, mikrosilniki implantologiczne, endodontyczne itp. Znajduje się również gabinet rentgenodiagnostyki, w którym istnieje możliwość przeprowadzenia dokładnej diagnostyki przy użyciu nowoczesnego sprzętu radiologicznego.

Korzystający z naszych usług pacjenci mogą być pewni, że o ich komfort i zdrowie dbają lekarze o najwyższych kwalifikacjach zawodowych. Profesjonalizm i skuteczność leczenia zależy przede wszystkim od kompetencji i doświadczenia, dlatego nasi lekarze rozumieją konieczność nieustannego poszerzania wiedzy poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach.

Z myślą o komforcie naszych pacjentów zadbaliśmy o estetyczny wystrój, oraz przestronne gabinety i rejestrację. Pamiętamy również o potrzebach osób niepełnosprawnych, które bez przeszkód mogą poruszać się po całym obiekcie. Nowa lokalizacja to także duża ilość miejsc parkingowych. Wszystko zaprojektowane z myślą o jak największym komforcie dla Państwa. Nasza obsługa czeka na Państwa pytania oraz zaproponuje dogodny termin wizyty.

Telefon: 59 83 43 477 | 601 674 587